بررسی تخصصی بازی‌های PS4

آینده cyberpunk 2077 به کجا ختم میشه؟!

شروع قوی CYEBRPUNK

بعد از گذشت 8 سال از اولین تریلر cyberpunk حال این بازی عرضه شده و این تازه شروع راه CD Projektبود.

ماجرا از اونجا شروع شد بعد از هایپ شدن زیاد این بازی و انتظارات پیش از حد همه گیمرا از این بازی با متای فوق العاده 91 عرضه بازار و دنیای بازی های ویدویی شد و میشه گفت بهترین خداحافظی با نسل هشتم رو میتونست رقم بزنه!

CD Projekt کارشو خوب انجام داد و 500 میلیون درامد از همین بازی بدست اورد مه مبلغ خوبی به نظر میرسه ولی بعد از روز عرضه و زمانی که بازی بدست گیمرا رسید کم کم تو همه فضای مجازی ویدیوهای باگ های افتضاح این بازی دست به دست پخش شد و کم کم همه متوجه یه ضعف بزرگ از بازی شدن.

cyberpunk اون بازی که همه انتظارشو داشتن نبود و انتظار و هایپ شدن بازی بشدت توقع همه رو بالا برده بود و اونجا بود که CD Projekt احساس خطر کرد و تو یه بیانیه از همه گیمرا این بازی عذر خواهی کرد و به همه قول چند آپدیت خوب رو داد.

امید به آینده بازی

بعد از آپدیت اولیه بازی و گندی که این بازی بروی کنسول ها داشت سهام CD Projekt به شدت کاهش پیدا کرد و ضرر عجیب غریبی رو به این شرکت خفن بازی ساز تحمیل کرد ولی این شرکت که اوضاع رو خیلی خطرناک و امکان برشکستگی رو پیش رو دید تویتی عجیبی زد که داخلش به ماکروسافت و سونی اعلام کرد به هیچ عنوان بازی های خریداری شده رو پس نخواهد گرفت و با این کار یه جون دیگه برای خودش گرفت و همه گیمرا رو یه بار دیگه امیدوار به آپدیت بعدی خود کرد.

بعد از مدت ها تو این بخش سایت شروع به فعالیت کردیم و سعی کردیم به جای استفاده از کلمات کتابی و خشک یه ذره خودمونی تر براتون بنویسیم اگر جای از نوشته مشکل نگارشی یا جمله بندی داشت به بزرگی خودتون مارو ببخشید و نظراتتون رو راجب آینده cyberpunk برامون بنویسید مرسی که همیشه مارو همراهی میکنید P4GAME

برای خرید این بازی بروی اینجا کلیک کنید.

2 دیدگاه در “آینده cyberpunk 2077 به کجا ختم میشه؟!

  1. Avatar Good Article گفت:

    I think this is a real great blog. Really looking forward to read more. Keep writing. Ardelis Gauthier Marilee

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *