بررسی تخصصی بازی‌های PS4

آینده cyberpunk 2077 به کجا ختم میشه؟!

شروع قوی CYEBRPUNK

بعد از گذشت 8 سال از اولین تریلر cyberpunk حال این بازی عرضه شده و این تازه شروع راه CD Projektبود.

ماجرا از اونجا شروع شد بعد از هایپ شدن زیاد این بازی و انتظارات پیش از حد همه گیمرا از این بازی با متای فوق العاده 91 عرضه بازار و دنیای بازی های ویدویی شد و میشه گفت بهترین خداحافظی با نسل هشتم رو میتونست رقم بزنه!

CD Projekt کارشو خوب انجام داد و 500 میلیون درامد از همین بازی بدست اورد مه مبلغ خوبی به نظر میرسه ولی بعد از روز عرضه و زمانی که بازی بدست گیمرا رسید کم کم تو همه فضای مجازی ویدیوهای باگ های افتضاح این بازی دست به دست پخش شد و کم کم همه متوجه یه ضعف بزرگ از بازی شدن.

cyberpunk اون بازی که همه انتظارشو داشتن نبود و انتظار و هایپ شدن بازی بشدت توقع همه رو بالا برده بود و اونجا بود که CD Projekt احساس خطر کرد و تو یه بیانیه از همه گیمرا این بازی عذر خواهی کرد و به همه قول چند آپدیت خوب رو داد.

امید به آینده بازی

بعد از آپدیت اولیه بازی و گندی که این بازی بروی کنسول ها داشت سهام CD Projekt به شدت کاهش پیدا کرد و ضرر عجیب غریبی رو به این شرکت خفن بازی ساز تحمیل کرد ولی این شرکت که اوضاع رو خیلی خطرناک و امکان برشکستگی رو پیش رو دید تویتی عجیبی زد که داخلش به ماکروسافت و سونی اعلام کرد به هیچ عنوان بازی های خریداری شده رو پس نخواهد گرفت و با این کار یه جون دیگه برای خودش گرفت و همه گیمرا رو یه بار دیگه امیدوار به آپدیت بعدی خود کرد.

بعد از مدت ها تو این بخش سایت شروع به فعالیت کردیم و سعی کردیم به جای استفاده از کلمات کتابی و خشک یه ذره خودمونی تر براتون بنویسیم اگر جای از نوشته مشکل نگارشی یا جمله بندی داشت به بزرگی خودتون مارو ببخشید و نظراتتون رو راجب آینده cyberpunk برامون بنویسید مرسی که همیشه مارو همراهی میکنید P4GAME

برای خرید این بازی بروی اینجا کلیک کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *