قوانین و شرایط استفاده

۱.هر کاربر تنها اجازه استفاده از یک شناسه کاربری که با اطلاعات صحیح و دقیق تکمیل شده را خواهد داشت.

۲.کاربران زیر ۱۸ سال تنها با نظارت و تایید خانواده یا سرپرست خود امکان استفاده از فروشگاه P4GAME را خواهند داشت در غیر این صورت مسئولیت بر عهده این سایت و مالکین ان نخواهد بود.

۳.خرید تحت عنوان واسطه ممنوع میباشد مگر برای همکاران گرامی که لازم است قبل از خرید با پشتیبانی هماهنگ کنند.

۴.تمامی سفارش ها بین ۱۰ تا ۷۲ ساعت کاری از طریق پشتیبانی در تلگرام تحویل داده خواهد شد.

اگر نرم افزار تلگرام را ندارید لطفا قبل از خرید با پشتیبانی در اینستاگرام هماهنگ کنید.

۵.در صورت برگشت سفارش مبلغ بین ۱۰ تا ۷۲ ساعت کاری برگشت داده میشود با کسر مبلغ ۵۰۰ هزار تومان.

۶. کاربر مجاز به تغییر رمز عبور – تغییر ایمیل – دستکاری مشخصات اکانت – دستکاری امنیت حساب نمیباشد و در صورت انجام این موارد با همکاری پلیس فتا اقدام به شکایت و ارسال پرونده به مراجع قضایی برای اخذ خسارت فروشگاه و کاربران اکانت خواهد شد ، لطفا از هرگونه تغییر در اکانت خودداری فرمایید.

۷. پیشنهاد میشود خریداران اکانت ظرفیت یک قبل از ثبت سفارش دیتا بازی را دانلود کنند ، زیرا ۲۴ ساعت مهلت برای نصب خواهند داشت و عدم نصب کامل بازی در زمان مقرر حقی برای کاربر ایجاد نخواهد کرد.

۸. دریافت محتوای اضافه در نسخه های پیش فروش، ویژه و گران تر نسبت به نسخه معمولی بازی ها ضمانتی ندارد و مسئولیت عدم امکان استفاده از محتوای اضافه بر عهده خریدار می باشد.

۹.در صورت تخلف نسبت به قوانین سایت، فرد متخلف ضمن محرومیت از خدمات فروشگاه، ملزم به پرداخت خسارت وارده می باشد که در صورت خودداری از پرداخت، این وجه از محتوای تحت مالکیت وی تامین خواهد شد.

۱۰.ممکن است رمز اکانت توسط فروشگاه به دلایل‌ مختلف عوض شود در صورت قفل شدن اکانت با پشتیبانی در ارتباط باشید.

۱۱.مشتری محترم که ظرفیت ۱ را خریداری میکنند حتما باید عکس کارت ملی خود را ارسال کنند در صورت نداشتن اطلاع ازین موضوع مبلغ شما طی ۱۰ تا ۷۲ ساعت با کسر مبلغ ۵۰۰ تومان برگشت خواهد داده شد.

.12 خواهشمندیم برای دریافت اکانت رسید یا شماره سفارش خود را به ایدی تلگرام p4games@ با شماره ۰۹۳۹۶۷۱۰۲۲۲ارسال نمایید.
(توجه داشته باشید که تحویل اکانت فقط و فقط در تلگرام انجام میگیرد اگر در اتصال به این شبکه مانعی دارید با شماره ۰۹۱۰۰۰۷۵۸۵۳ هماهنگ کنید )

قوانین پیش فروش :

۱.تحویل اکانت پیش فروش ممکن است بعد از سفارش یا چند روز بعد از عرضه بازی تحویل داده شود جهت هماهنگی زمان تحویل با پشتیبانی در تلگرام در ارتباط باشید.

سبد خرید

بستن
منو
دسته بندی
فروشگاه
خانه
علاقه مندی
پروفایل
دسترسی
رتبه بندی
افزودن به کارت
توضیحات